LVIV ICE CREAM FESTIVAL: магія, що повертає у дитинство

22-24 серпня у Парку культури пройде найсолодший фестиваль України – “Lviv Ice Cream Festival” Фестиваль триватиме 3 дні поспіль, а організатори обіцяють здивувати насиченою розважальною програмою та цікавими учасниками.

“На сьогодні Lviv Ice Cream Festival – це єдиний в Україні фестиваль морозива такого масштабу, – розповідає організаторка події Інна Кляп. – Насамперед ми маємо на меті познайомити відвідувачів із крафтовими виробниками натурального морозива. Кожен із них має свою незвичайну філософію створення морозива, відзначається унікальністю смаків та нестандартною подачею продукції”. 

Так, у цьому сезоні на відвідувачів “Lviv Ice Cream Festival” чекатиме близько 20 крафтових виробників морозива та солодощів. Поруч із солодкою зоною буде розміщений невеликий фуд-корт із улюбленою вуличною їжею – бургерами, піцою та іншими стравами.

На території фестивалю буде стильний дизайн-маркет, де локальні бренди зможуть познайомити відвідувачів зі своєю продукцією – стильним дизайнерським одягом, аксесуарами, цікавим декором, посудом, книгами та ін.

Родзинка фестивалю – яскраве циркове шоу. Для третього фестивалю морозива організатори обрали тематику старого доброго цирку “шапіто”. Не випадково, адже яскраві циркові виступи, як і смачне морозиво, магічним чином повертають назад у безтурботне дитинство і дарують найтепліші спогади. Відтак, хороший настрій відвідувачам забезпечуватимуть не лише кумедні клоуни, але й талановиті жонглери, фокусники і навіть акробати.

Організатори події наголошують: розважальна програма не містить циркових номерів із тваринами. 

Натомість в рамках “Lviv Ice Cream Festival” пройде фестиваль домашніх улюбленців “Щасливі хвостики”. Тут кожен охочий зможе подбати про безпеку свого  чотирилапого друга та чіпувати його. Окрім цього, для відвідувачів з улюбленцями організують виставку-продаж зоотоварів, аксесуарів для догляду за тваринами, а також проведуть серію тематичних майстер-класів та конкурсів.

Традиційно на території парку буде функціонувати дитяча зона з цікавими іграми, театральними виставами, а також чимало  фотозон, щоденні кінопокази просто неба та запальні DJ-сети у дусі кращих літніх вечірок.

Вхід – 50 грн. ( для дітей та відвідувачів пенсійного віку – безкоштовно)   

Години роботи фестивалю

  • 22 серпня – 12:00-22:00
  • 23 серпня – 12:00-22:00
  • 24 серпня – 12:00 -22:00

Посилання на подію:

https://www.facebook.com/events/880597499370761?ref=newsfeed

 

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини