«Я, Антон Шкіряк, нейрохірург-онколог, готовий 30-ліття Незалежності України не святкувати»: лікар звернувся до Зеленського з неймовірною пропозицією

Антон Шкіряк
Антон Шкіряк

Нейрохірург-онколог Антон Шкіряк звернувся до Президента України Володимира Зеленського з неймовірною пропозицією.

Медик закликав главу України зменшити бюджет святкування 30-річчя Незалежності України з 5,5 млрд. грн. до 4,5 млрд. грн.

Натомість 1 млрд. гривень лікар запропонував віддати на лікування усіх українських дітей, хворих на СМА (спінальна м’язова атрофія).

Таку заяву Шкіряк зробив у ефірі програми «Стосується кожного», – повідомляє Про Львів.

«Хочу звернутися до головної зірки нашої країни – президента України. Хочу звернутися і підказати. На жаль, я не працюю в Міністерстві охорони здоров’я, бо я б підказав з високого кабінету, а тепер мушу із посади звичайного лікаря.

Нещодавно було об’явлено, що День Незалежності ми будемо святкувати і бюджет буде 5,5 (увага!) мільярдів гривень!

Антон Шкіряк, нейрохірург-онколог готовий 30-ліття Незалежності не святкувати.

Я розумію, що 240 дітей зі СМА – це менше 1,5 млрд. грн.
Давайте святкувати на 4 млрд. грн.

І віддамо, і зробимо свято Незалежності, і врятуємо всіх дітей абсолютно. Всіх! Не одну! А всіх 240!

24 серпня президент Зеленський візьме величезну коробку – 240 ампул – і подарує на площі Незалежності всі ці ампули!» , – запропонував лікар під бурхливі оплески в студії.

За кілька днів звернення українського медика до президента Зеленського зібрало понад мільйон переглядів та тисячі вподобань і поширень.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини