Шуфрич – Тищенкові в Раді: Колю, ти ж “Оболонський”, куди ти прешся? (відео)

Нардеп від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич із трибуни Верховної Ради висміяв свого опонента з фракції “Слуга народу” Миколу Тищенка, натякнувши на нібито кримінальне минуле останнього. У такий спосіб Шуфрич висловив свій протест у зв’язку з таємним виключенням із групи угорсько-українських відносин.

Виступ Шуфрича опублікований на сайті Верховної Ради. У ньому парламентарій зазначив, що ініціаторами відкликання стали представники партії “Слуга народу”, серед яких засідав і сам Тищенко, передає Обозреватль.

“Вчора відбулася дивна річ. Із 63 членів міжпарламентської групи дружби угорсько-українських народів екстрено скликали 34 представників “слуг народу” і відкликали з посади співголів двох осіб – мене і мого друга Валерія Лунченка. До речі, єдиних угорців у цьому залі”, – заявив Шуфрич.

На думку нардепа, єдина причина “змови” – це те, що на посаду зазіхнула “третя людина в Україні за рівнем впливу”.

“Я ставлю запитання: Колю, ну який же ти угорський, ти ж “Оболонський”, куди ти прешся?” – темпераментно заявив Шуфрич, що викликало в залі сміх.

У підсумку представник ОПЗЖ докорив опонента нечесністю та підлими методами. За його словами, “так навіть революції не робляться”.

“Хочете відкликати, так надішліть хоч “лист щастя”, запросіть нас. Прийдемо ми чи ні – це вже наше право. Якщо ви думаєте, що, скликаючи тільки “своїх”, ви поліпшите угорсько-українські відносини, то тут ви сильно помиляєтеся”, – зауважив Шуфрич і завершив виступ чистою угорською мовою, підкреслюючи свою етнічну приналежність.