Кравчук послав “до чортової матері” політиків, які не хочуть жити в Україні (відео)

Перший президент Леонід Кравчук послав “до чортової матері з України” політиків, які живуть російською пропагандистською ідеологією і не хочуть жити в країні.

Відповідну заяву глава української делегації в Тристоронній контактній групі зробив в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

Програма транслювалася на YouTube-каналі Shuster online в п’ятницю, 7 травня, передає Обозреватель.

У ток-шоу обговорювали Другу світову війну. Кравчук сказав, що й сьогодні є люди, які хочуть зробити цю сторінку історії “більш білою”.

“Білим” може бути тільки солдат, який захищає землю”, – заявив він.

“А люди, які скеровують цього солдата, – ні”, –  зазначив Кравчук.

“Які спрямовують його на звірячі вчинки, які він часто здійснює, не маючи чіткого уявлення про те, що він робить і яка всередині нього ідеологія – її сформували так”, – сказав перший президент.

Глава делегації України в ТКГ вказав, що сьогодні так формують ідеологію в Росії “Кисельови, Соловйови, Воробйови й інші пташечки”. Вони, за словами Кравчука, “цвірінькають і нав’язують нам цю ідеологію”.

“А деякі наші політики слухають, співають і підтримують, підспівують”, – впевнений політик.

Він заявив, що таким людям не місце в політиці та при владі, “як би вони не маскувалися” й підлаштовувалися під те, що вони “за народ, Україну і щасливе життя”.

“Вони ні біса не знають, вони виросли в інших умовах. Вони живуть ідеологією кремлівською… Їм треба слухати Україну, слухати свою землю, якщо вони хочуть тут жити. А як не хочуть – то, вибачте на слові, до чортової матері з України. Ось моя їм порада”, – підсумував перший президент.