«За кілька днів державні мужі будуть бігати по церквах, щоб зробити гарну фотографію» – глава УГКЦ розкритикував політиків, які на камеру ходять на Великдень до церкви

Глава УГКЦ Святослав Шевчук розкритикував українських політиків, які «за кілька днів будуть бігати по церквах, щоб зробити гарну фотографію і гарно показати себе».

Таких державних мужів він назвав «бешкетниками, які за 30 срібників продадуть українську національну ідею».

Про це Глава УГКЦ сказав під час проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії 9 квітня у свято Входу Господнього в Єрусалим у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, – повідомляє Про Львів.

«За кілька днів ми побачимо, як державні мужі й політики будуть бігати по церквах, жодної Літургії до кінця не вислухаючи, до Причастя не приступивши, аби зробити гарну фотографію і гарно показати себе. А пізніше, тут, в Києві, не вагаючись, вони підпишуть будь-який закон, який буде смертним засудом сімейних цінностей. Вони поклоняться новій атеїстичній ідеології гендеру, називаючи її чомусь «європейськими цінностями». Буквально за кілька днів сила політиканів заповнять наші храми і посвячуватимуть паски, але не завагаються за 30 срібняків продати національну українську ідею, аби показати себе новоявленими месіями, а насправді вони є бешкетниками, які руйнують Українську Державу, виступають проти самих засад суспільного державного буття і називають себе патріотами», – наголосив Шевчук.

Однак, за словами Блаженнішого Святослава, за кілька днів те саме зроблять і багато громадян України.

Адже нині, за словами Глави УГКЦ, ми освячуємо вербу, а коли перед нами постане життєво важливий вибір, ми не зуміємо нашу віру втілити в наші вчинки.