«Ми з дитинства їх носили» – львів’янка Сумська пояснила фото з Кернесом у георгіївських стрічках і назвала своїх критиків ботами та диванними патріотами (відео)

Акторка Ольга Сумська пояснила своє фото з колишнім міським головою Харкова Геннадієм Кернесом, де вони у георгіївських стрічках.

Про це вона розповіла у інтерв’ю програмі «ТалаБачення», – повідомляє Про Львів.

Львів’янка Сумська стверджує, що тоді, у 2013 році «всі носили ці стрічки», і навіть більше – українці одягали їх з дитинства.

Своїх критиків акторка вважає ботами та диванними патріотами.

Революцію Гідності 2014 року народна Роксолана назвала у інтерв’ю «подіями».

“Взяли наше фото з 2013 року, де ми в стрічках (георгіївських-ред.). На той час всі одягали стрічки, ми з дитинства їх носили. Це все з’явилося в інтернеті. Тоді всі ходили в цих стрічках. Звісно, що сьогодні це ганьба одягнути цю стрічку і ми собі ніколи цього не дозволимо. Але ж ви використовуєте цю фотографію, коли події в Україні ще не почалися. Комусь це потрібно… Оці боти спеціально сидять…Постійно моє ім’я фігурує в скандалах. Людям бринить зачепити, вкусити, диванні патріоти!” – заявила обурена Сумська.

Також акторка прокоментувала відео, присвячене пам’яті Геннадія Кернеса. У скандальному ролику Ольга Сумська з Віталієм Борисюком назвали міського голову Харкова творцем, професіоналом і зазначили, що його ім‘я вписане в історію України золотими буквами. Виявляється, Сумська була переконана, що відео знімають для закритої панахиди:

«Нам зателефонували з харківської міської адміністрації і просто щиро, від усієї душі попросили записати співчуття родині Кернеса для закритої (я роблю акцент) панахиди. Так, російською мовою, тому що Харків здебільшого є російськомовним, це є фактом. І якщо є таке прохання, ми його виконуємо. Ми багато співпрацювали, Геннадій нас часто запрошував як ведучих на свято Дня Перемоги, на День міста і протягом 10 років ми були його улюбленими ведучими, за що йому дуже вдячні”, – підкреслила Сумська.