“Зеленський заборонив “троянських коней” російського ТБ” – Каспаров про канали Медведчука

13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров підтримав рішення Володимира Зеленського ввести персональні санкції РНБО проти правої руки Медведчука Тараса Козака та його каналів 112, NewsOne, ZIK.

Російський опозиціонер упевнений, що це хороший приклад Заходу, як варто чинити з пропагандистами з РФ, передає Обозреватель.

“В Україні президент Володимир Зеленський заборонив три “троянські коня” російського телебачення. Це гарний приклад того, що має статися на Заході з пропагандистськими агентствами Russia Today і Sputnik”, – написав у Twitter Каспаров.

На думку, великого шахіста, тут питання свободи слова дуже важливе, але є одне “але”.

“Використання ворожими диктатурами українських мовних платформ для підриву української нації і поширення дезінформації серед українців – це самогубство. Це верх лицемірства, коли пропутінські ЗМІ скаржаться на свободу слова, в той час коли армія і поліція тисне росіян за те, що вони вийшли на мирний протест. А ЗМІ контролюються державою, і вас можуть посадити у в’язницю за твіт”, – підсумував Каспаров.

Раніше Каспаров зазначив, що протестні мітинги, які пройшли в Росії, говорять про те, що країна в агонії. І навіть президент РФ Володимир Путін не знає, коли все закінчиться. Каспаров заявив, що будь-яка диктатура завжди стикається з падінням.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини