«Почали забивати цвяхи у труну моєї кар’єри та репутації» – Притула прокометував свою участь у шоу ймовірно російського власника

Телеведучий та волонтер Сергій Притула прокоментував свою участь у шоу «Де логіка?».

У ЗМІ з’явилася інформація, що авторами та власниками формату нової розважальної програми, яку вестиме Притула, є росіяни.

Телеведучий розповів, що після появи цієї інформації відчув булінг. Він запевнив – якщо власниками таки виявляться росіяни, він відмовиться від участі в шоу, – повідомляє Про Львів.

“Дуже багато цікавого почитав про себе за останніх кілька днів!
Дмитро Чекалкін оприлюднив інформацію про те, що Новий канал купив у російського каналу ТНТ телепрограму, ведучим якої є я, а отже в Притули з’явилась своя «ліпєцка фабріка» і всьо такоє. Ну, про фабрику Дмитро не написав, то я вже так собі додумав.

Насамперед, хочу подякувати Дмитру за пильне око і привернення уваги до цієї ситуації! Нехай не відсиріє порох у його гарматі креативу та гострослів’я!
Людям, які не працюють у царині телебачення трішки поясню внутрішню кухню.

Коли ведучий заходить у проект, то він запитує продюсера: «власна розробка чи куплений формат»?
І коли я заходив у проект «Де логіка?» я це питання ставив. Відповіли: формат. В принципі, все. Далі ти занурюєшся в роботу, бо відповідь «формат» означає, що продукт або ізраїльський, або куплений у Нідерландах, або в США, або у Великобританії тощо. Ну бо я ще ніколи не чув про якісь росіянські формати.

Чи був я в курсі, що цей формат іде у рашці? Ннннаааааякже! Ще коли ми тільки знімали проект і викладали фотки у соцмережах мені писали про це і про якогось ведучого Азамата. Але там так само йдуть і «Хто Зверху?», і «Інтуіція», і «Голос країни», і «Х-фактор». Бо формат купується десь закордоном, а потім адаптується у різних країнах.

Коли Дмитро Чекалкін написав про придбання франшизи у ТНТ я стрімголов побіг до керівництва каналу за роз’ясненням і мені чітко пояснили, що ніяких договорів між Новим і ТНТ немає в природі!

Але #зрада неслась наче снігова лавина і фейсбук спільнота почала активно забивати цвяхи у віртуальну труну моєї кар’єри та репутації! Став «псевдо» мій патріотизм, на нуль множились роки присвячені популяризації української мови, а волонтерська діяльність називалась піаром та прикриттям для темних справ з продажу душі кремлівським старцям!

Тому я вчергове стрімголов побіг до керівництва і ще раз перепитав, мовляв, де формат купували? Відповіли, що правовласник формату – британська компанія.
Але я парубок настирливий і, маючи перед очима кейс «Ліги Сміху», звернувся до керівництва із п̶р̶о̶х̶а̶н̶н̶я̶м̶ вимогою вказати кінцевого бенефеціара ліцензійного продукту, бо є інформація, що продукт розроблявся у рашн Камеді.

Власне, станом на зараз, я в режимі очікування відповіді. І в разі, якщо за цим продуктом реально стирчать російські вушка, то ноги моєї у наступних сезонах цього проекту більше не буде.

Дякую за увагу!” 

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.