На «Новому каналі» стартує шоу з Притулою, подібне до російського: телеканал домовленості з росіянами заперечує

9 березня на «Новому каналі» відбудеться прем’єра шоу «Де логіка?». Телешоу з такою самою назвою та схожим форматом із 2015 року показують на російському телеканалі «ТНТ». Однак на «Новому каналі» заперечують, що мають домовленості з росіянами.

Як анонсували на «Новому каналі», формат нового шоу передбачає змагання двох команд — чоловіків та жінок. Учасники сидять одні навпроти одних за столами. На них чекають чотири раунди та фінал із завданнями на логіку та спостережливість. За кожним столом є кнопка, на яку треба тиснути, коли відповідь готова, передає Громадське.

Водночас уже впродовж понад 5 років на російському телеканалі існує шоу з таким самим форматом. Створенням проєкту «Де логіка?» для телеканалу «ТНТ» займається студія Comedy Club Production. Російське шоу схоже на українське як за назвою та форматом, так і за оформленням студії.

Ми звернулися по коментар до Сергія Притули, однак він повідомив, що поки що не знає, чи пов’язане шоу «Де логіка?» із російським телеканалом.

Водночас маркетинг-директорка «Нового каналу» Ольга Балабан наголосила, що у «Нового каналу» немає домовленостей із російським телеканалом: «У нас немає ні юридичних, ні договірних відносин з телеканалом “ТНТ”».

«Це шоу також триває в Росії, як і інші формати, які реалізовують на низці територій. І “Голос країни” там триває, але по-іншому називається, і “Хто зверху?”, яке є на “Новому каналі”, транслюють на телеканалі “Пятница!”», — зазначила Балабан.

На запитання, кому належать права на формат шоу «Де логіка?», Балабан відповісти не змогла.

Притула також наголосив, що не обіцяв іти з шоу-бізнесу перед місцевими виборами. Він зазначив, що дотримався свого слова, — як і обіцяв, «Вар’яти-шоу» залишив.

«Час, який вивільнився, я присвячую громадській та політичній діяльності. Також я говорив, що у разі, якщо я переможу на виборах київського міського голови, наступного ж дня я напишу заяву на звільнення з “Нового каналу”. А позаяк кияни зробили свій вибір, який виявився не зовсім на мою користь, я залишаюся далі працювати (на “Новому каналі” — ред.)», — розповів Притула.