Цілющі чани Карпат: де шукати екологічні спа-курорти на Львівщині

Після важких робочих тижнів, хочеться втекти від галасу міста, зануритися в гарячі обійми пару, скупатись на свіжому повітрі в чані з теплою джерельною водою, милуючись при цьому гірськими краєвидами. І зробити це можна – у спа-курортах Львівської області.

Управління туризму та курортів ЛОДА пропонує спланувати вихідні, відвідавши відпочинкові комплекси з чанами, які мають також спа-процедури, сауну, масаж, передає 24 канал.

Готельно-відпочинковий комплекс “TAOR Karpaty Resort & Spa”

Де: село Ластівка, вул. Івана Франка 33

Розташований на березі гірської річки, комплекс здивує багатим вибором різноманітних послуг від косметологічних спа-процедур до польоту на повітряній кулі. Приємним та корисним доповненням до відпочинку буде чан з джерельною водою і карпатськими травами, що розташований на березі ріки та карпатська лазня.

Курорт природного оздоровлення “Монастік-Карпати”

Де: Сколівський район, село Орів, вул. Шевченка

Комплекс розташований в серці карпатських лісів. Взимку гостям запропонують спробувати: турманієвий хамам, дубові бочки, джакузі, соляну кімнату, катання на ковзанах та походи в гори з гідом. Для бажаючих відновити здоров’я комплекс пропонує оздоровлення цілющими екстрактами карпатських трав.

Гірськолижний курорт & готель “Захар Беркут”

Де: село Волосянка, вул. Богдана Хмельницького

Кoмплeкс прoпoнyє пoєднaти aктивний гiрськoлижний вiдпoчинoк нa зaснiжeних трaсaх з oздoрoвчими прoцeдyрaми кaрпaтськoгo спa. Вiднoвити сили тyт можна y лaзнi oфyрo – чaни з джeрeльнoю вoдoю тa фiнськiй сayнi.

Відпочинковий комплекс “Шепільська”

Де: Стрийський район, село Довголука, урочище Шепільське

Комплекс розташований між відомими бальнеологічними курортами Моршин та Трускавець. В зимовий період тут пропонують: погрітись у чані та у банному комплексі СПА центру, катання на ковзанах, спуски на санчатах із засніжених схилів, катання на конях та зимову риболовлю.

Готель-замок “Вежа Ведмежа”

Де: cело Волосянка

В будь-яку пору року, при будь-якій погоді тут запропонують великий вибір послуг та розваг. Взимку тут прогріють тіло й душу баня та чан посеред карпатського лісу в поєднанні із послугами професійних лазників.

Котедж “4 Сезони”

Де: cмт. Славсько, вул. Шевченка

Садиба розташована в мальовничому селищі Славське, посеред карпатських гір. Під час зимового відпочинку гостям запропонують: купання у чані на травах, послуги фінської сауни, прогулянки в санях, запряжених парою коней та майстер-клас з гончарства.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини