“Не Хелловін, а пам’ять про усопших, героїв Листопадового чину та Митрополита Шептицького”: священник критично висловився про нашуміле свято

1951

Священник Орест Фредина критично висловився про нашуміле свято Хелловін, назвавши його поганським. Він зазначив, що святкування Хелловіну скидається на невинне заняття, але брати участь у ньому є гріхом для християн.

Про це отець розповів у відеозверненні, – повідомляє Про Львів.

Він попросив вірян бути мудрими і почитати усю інформацію про новомодне свято:

«Як священник застерігаю – бачу останнім часом починають пропагувати свято Хеллоуін. Це поганське свято і дуже часто виглядає, що воно жартівливе. Воно має давнє коріння. Виглядає, що це невинне заняття, але є гріхом прймати в такому участь . Будьте розумні, багато вчіться, сьогодні неважко знайти інформацію про це свято. Добре дерево завжди принесе добрий плід, а , як каже Господь: посадіть зле дерево, то і плоди будуть злі. Не один священник знає, що коли люди навіть жартівливо пробували переодягатися у злих духів, це потім зле позначалося на їхньому житті», – запевнив о. Орест Фредина.

Також він звернувся до українців з проханням не забувати, що 1 листопада – це перш за все пам’ять про усопших, героїв Листопадового чину та день, коли не стало Митрополита Андрея Шептицького:

«1 листопада християни завжди згадують пам’ять усопших. 1 листопада ми завжди обходили пам’ять геройського подвигу наших українських січових стрільців – Листопадового чину. 1 листопада у вічність преставився світлої пам’яті великий наш Митрополит Андрій Шептицький – є прекрасна нагода помолитися на гробі в соборі Св. Юра», – зазначив священник.