Львівський репер написав композицію “Не дожив” на вірш Василя Стуса: промовисте відео

Львівський реп-виконавець Сергій Бурбан під псевдонімом Паліндром випустив кліп та пісню “Не дожив”, у якій використав слова з віршу Василя Стуса.

Львівський репер та співак Степан Бурбан, що виконує під сценічними іменами Кашляючий Ед та Паліндром, випустив пісню та кліп “Не дожив” на своєму ютуб-каналі. У композиції він використав слова з віршу Василя Стуса, передає 24 канал.

9 жовтня Паліндром випустив нову композицію “Не дожив”. Нею він вирішив підтримати документальний фільм “Ваш Василь”, що розповідає про життя і боротьбу українського поета-дисидента Василя Стуса. Пісня стала саундтреком до документальної стрічки 2019 року. Її творцями були Олександр Авшаров і Світлана Рудюк.

В композиції львівський репер використав слова з одного з віршів Стуса “Ще й до жнив не дожив”. А в відеоролику присутні кадри зі стрічок, до яких причетний поет, зокрема “Ваш Василь”, “Просвітлої дороги свічка чорна” та “Тіні забутих предків”.

Кліп викликав схвальну реакцію в користувачів соціальних мереж:

  • “Не можу словами виразити свою повагу за цю роботу”,
  • “Мурахи табунами! Дякую, Степане”,
  • “Сам трек дуже солідний; Василь Семенович би тобою пишався”,
  • “Навіть не знаю, як висловити вам хлопці вдячність та повагу за цей матеріал. Лайком це зробити неможливо. Я знімаю капелюха перед вами і дякую, що живу з вами в один час в одній державі”,
  • “Рідко пишу коментарі, але послухавши цей саундтрек, я не змогла просто пройти повз, не висловивши свою подяку і повагу за твою чесність та відвертість. Це надзвичайно потужно, братику!”.