«Ти ср@ку рвеш, а вони пи.. дять» – партія Порошенка використала фільм українського режисера, той обурився

1510

Український режисер Наріман Алієв висловив обурення через те, що його дебютний повнометражний фільм Додому використали для відкритого показу, організованого активістом Солідарної молоді Волині.

«Тиждень без матів пішов по пи**і! Ти тут бл*ть сраку рвеш, щоб фільм легально подивились люди, а вони у відкриту пи*дять кіно та використовують задля політичної агітації», — написав Алієв у своєму Twitter, передає НВ Style.

Він також додав до свого твіту скріншот посту спільноти Європейська Солідарність Волинь, в якому йшлося про організований в День українського кіно під відкритим небом перегляд фільму Додому. «Глядачі були в захваті від фільму», — цитується у пості організатор перегляду, активіст Солідарної молоді Волині (молодіжне крило партії Європейська Солідарність) Сергій Заяць.

Пізніше Європейська Солідарність Волинь у своєму Facebook публічно вибачилася перед режисером, визнавши порушення його авторських прав.

Додому — повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва. Фільм розповідає історію кримського татарина Мустафи. Двоє його синів поїхали в Київ після анексії Криму. Старший син Назім гине, і батько вирушає до столиці, щоб повернути молодшого Аліма додому, а старшого поховати в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

Головні ролі у стрічці виконали відомий український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв і актор Ремзі Білялов.