“Вимагаємо гідно вшанувати пам’ять Ярослава Журавля” – Порошенко у Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО/ООС

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко у Дніпрі зустрівся з військовими – ветеранами російсько-української війни.

Лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко зустрівся з військовими у Дніпрі. Фото: "Європейська солідарність"

В музеї “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО” Петро Порошенко вшанував загиблих хвилиною мовчання, пише пресслужба партії “ЄС”, передає Gazeta.ua.

Серед експозиції в залі пам’яті є й фото розвідника, морського піхотинця Ярослава Журавля, який трагічно загинув у липні цього року під Зайцевим на Донеччині.

“Подивіться, які очі у Ярослава. Ми спілкувалися із Сергієм Журавлем, його батьком. У нього залишилися дві неймовірні доньки, які дуже схожі на батька, пам’ятають про нього”, – зазначив лідер партії. Він не стримав емоцій, розповідаючи про трагічну історію Журавля.

Порошенко також нагадав, що “Європейська Солідарність” звернулася до президента Володимира Зеленського із вимогою присвоїти звання Герой України сержанту Журавлю. Порошенко зазначив, що незважаючи на героїзм сержанта Журавля, у президента поки що не побачили підстав для вручення військовому високого звання.

“Я хочу наголосити, що ми не зупинимося. Наші Збройні сили, наші волонтери, наші добровольці і керівництво держави за наших часів своїх не кидали. Як би важко не було – ми своїх витягаємо”, – зазначив він.

Порошенко оглянув експозицію музею, згадав про історичні моменти становлення нової української армії, підтримку та зусилля волонтерів на самому початку російської агресії, а також відзначив міжнародну підтримку, яку надавали українським Збройним силам у технічному оснащені та навчанні особового складу.

Лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко зустрівся з військовими у Дніпрі. Фото: "Європейська солідарність"

“Ми провели перші засідання Ради національної безпеки і оборони за участю Генерального секретаря НАТО”, – нагадав Порошенко біля стенду з фотографіями іноземних політиків, що підтримують Україну, зокрема Генсека НАТО 2009-2014 років Андерса Фог Расмуссена. Порошенко також тепло згадав про великого друга України, американського сенатора Джона Маккейна, з яким у 2016 році побував у зоні бойових дій.

Біля стенду з дитячими малюнками, які з перших днів війни передавали з усіх регіонів Украіни на фронт, Порошенко окремо зупинився і сказав: “З’являється сенс – навіщо військовим воювати за свою країну”.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини