“Я заробляю від 200–300 тис. грн на місяць” – Анатолій Анатоліч (відео)

2088

Телеведучий, обличчя телеканала “Україна”, шоумен і блогер Анатолій Анатоліч розповів, що заробляє від 200–300 тис. грн на місяць.

Про це повідомляє видання ГОРДОН.

“[Заробляю] так, скажімо, від 200, 300 [тис.] і вище. У цьому діапазоні. У мене є зарплата на телеканалі “Україна”. Вона “біла”. Але, по-моєму, я не маю права її називати за трудовою угодою. Вона доволі велика і повністю прозора. Жодних конвертів. До речі, на “Прямому” в мене була зарплата теж без конверта. Я не отримував ані копійки “налом”. Усе було тільки офіційно, через відомість. Я заробляю з корпоративів, із реклами в Instagram і з реклами в “Зе Інтерв’юер”. Ось три основні аспекти. Корпоративи – безсумнівно, це класний прибуток. Зараз корпоративи повернулися, але їх, звісно, менше, ніж раніше. У моєму випадку. Може, у когось їх не менше стало після повернення. Усе індивідуально”, – зазначив телеведучий.

Справжнє ім’я Анатолія Анатоліча – Анатолій Анатолійович Яцечко. Народився 1984 року у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив обліково-економічний факультет Криворізького економічного інституту. У студентські роки грав у КВК, був капітаном збірної команди Кривого Рогу. Під час навчання працював на місцевій радіостанції, вів корпоративи.

2006 року переїхав до Києва. Спочатку працював ведучим на радіостанції “Хіт FM”, потім перейшов на телебачення. У різні роки співпрацював із телеканалами M1, “1+1”, “Прямий”.

Зараз працює ведучим ранкового шоу на телеканалі “Україна”. Окрім того, продовжує вести різні заходи і розвиває власний YouTube-канал “Зе Интервьюер”, де викладає інтерв’ю з відомими людьми.

Анатолій Анатоліч одружений, його дружина – власниця PR-компанії Yula Юлія Бойко. У пари двоє дочок – Аліса (2011) і Лоліта (2013).