«39 млрд. – за ці величезні кошти Порошенко мав би вже давно сидіти» – Гриценко зробив гучну заяву щодо експрезидента

3363

Анатолій Гриценко переконаний – за формулу «Роттердам+» п‘ятий президент України Петро Порошенко повинен відбути покарання.

Про це він написав у своєму Facebook, – повідомляє Про Львів.

“39 млрд – 39,000,000,000 гривень! Ось за ці величезні кошти, на які обікрали Україну і українців оборудкою «Ротердам+», Порошенко мав би вже давно сидіти в тюрмі, до того ж конфіскацією «заробленого» на державних посадах. Насамперед за це, а не за другорядні інші звинувачення, яких йому нависували два десятки. Чому має сидіти? А для того, щоб більше жоден президент не намагався на пару з олігархом робити подібне.

Почитайте статтю Юлії Самаєвої: як Порошенко & Со, плануючи «Ротердам+», спочатку задешево скупили активи ахметівського ДТЕК і в скільки разів більше вони потім на цій оборудці «заробили»; прізвища порошенківських подільників, усіх отих вовків, гонтарєвих, пасенюків, демчишиних, що повтікали закордон, теж вказано…

Головне питання зараз: Зеленський поховає цю справу, дозволивши своєму прем’єру і своїй генпрокурорці злити її по факту, зірвавши для НАБУ терміни розслідування і передачі до суду? чи бенефіціари багатомільярдної оборудки таки понесуть відповідальність?

Скоро дізнаємося. Відлік часу йде вже на години…

Стаття тут: https://zn.ua/ukr/macrolevel/ubiti-drakona.html

P.S. Порохоботам і фанатам мародера мій welcome, давно вже не чистив акаунт)”

39 млрд – 39,000,000,000 гривень! Ось за ці величезні кошти, на які обікрали Україну і українців оборудкою «Ротердам+»,…

Gepostet von Анатолій Гриценко am Mittwoch, 5. August 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.