«Пароплав знову тримає курс на Магадан» – Мухарський звинуватив владу Зеленського

2337

Шоу-мен Антін Мухарський переконаний, що Зеленський обрав для України курс на Москву.

Про це Мухарський у притаманній йому іронічній формі написав у своєму Facebook, – повідомляє Про Львів.

“КУДИ ПЛИВЕ ПАРОПЛАВ?

Довкруж океан скільки схопить погляд. Два береги – один десь там, де примарне щастя і нове життя, а другий – звідки відчалили. Там – пи*дець! Голодомори, війни, гобліни, орки. Капітан веде пароплав до незнаного Берега Мрій, адже там є шанси. Позаду – шансів нема.

І раптом десь посередині шляху: а-а-а-а….капітан вкрав гроші з судової каси, а-а-а-а…у капітана каюта краща, у нього помічники х*йові, і діти не так розмовляють… Давайте назад, бо за*бались плисти!!!. Хочється змінити краєвиди і щоденний раціон харчування.

– Назад! Назад!!! – скандує натовп і обирає посеред океана нового капітана, який розуміє, що позаду – пи*дець і повертатися не варто, але з огляду на “суспільний запит” просто пригальмовує пароплав і починає водити його по колу в пошуках “третього шляху” бо народ на пароплаві ні*уя не розбирається в навігації, і просто радіє тому, що вони кудись пливуть. Обговорює летючих рибок, дельфінчиків, робить селфі на тлі їжі і заходів сонця, викладає фоточки в інстаграм. Але запаси їжі та води, розраховані до Берега Мрій підходять до кінця.

– Давай назад! – кажуть йому помічники, що бояться невідомості і мають спільну мову з орками. – Там хоть ху*ово, но понятно. В крайнєм случає опять договорімся і будєм как-то жіть. А єслі нє сможєм, то возьмьом крєдіти, пополнім запаси води і єди і опять попливьом хз куда?

– А єслі оні нас снова возьмут на прікол, ограбят, убьют, растащат навігаціонноє оборудованіє с такім трудом куплєнноє у Запада на западниє крєдіти, ілі дадут своєго капітана? – питає хтось розумний.

– Да пох…- каже хтось з помічників нового капітана, – цель – нічто, двіжєніє – фсьо! Главноє – двіж, а там посмотрім!

– Правільно! – говоріт новий капітан. – Но надо сдєлать так, чтоби оні думалі, что ми іщєм “трєтій путь”, а на самом дєлє дєйствітєльно вєрньомся к оркам, потому что нєїзвєстно какіє єшьо монстри ждут нас на бєрєгу хє-хє Мрій. В случає чєго скажєм, что прєдидущій капітан сдєлал всьо нє так, взял нє тот курс, нє рассчітал запаси єди. Ми єго єщьо за ето повєсім на рєє. Атлічноє будєт шоу!

– Ох*єнчік! – говорять помічники, беручись втілювати план у життя.

Частина публіки на пароплаві звинувачує нового капітана в шахрайстві, обговорює його друзів і дружину, матюкає, висміює, обіцяє вбити….Дехто (хто розбирається в навігації) кричить: “Ми знову пливемо назад!” Але тих, хто не розбирається забавляє місцева фауна і сам факт можливості попиздіти, сфоткати дельфінчиків, накатити в барі віскаря, піти спати в доволі комфортабельну каюту. Тай морська подорож, бл*! Пригода!!!

Це я до чого??? А до того, що насправді неважливо яка у капітана борода, що він жере, з ким спить, де у нього фабрики, куди він збуває свою медіапродукцію. Все це відволікає “простих пасажирів” від головного питання – КУДИ КАПІТАН ВЕДЕ КОРАБЕЛЬ??? Саме це і називається – ПОЛІТИЧНИЙ КУРС, який ми відчуваємо, носом, шкірою, вітром, мовою, боковою лінією…як риби, птахи і звіри. Це головне за що відповідає Капітан! Все інше – вторинне і по суті не має жодного значення для визначення глобального напрямку руху. Але замість триматися курсу, ми весь час збиваємося на манівці дрібнот.

Я – людина Заходу, ментально і культурно близька до євроатлантичної цивізізації. Я сам можу дати собі раду з ціною на газ, комунальними тарифами, земельним паєм і грьобаними ЖЕКами. Насправді мені вкрай важливо КУДИ ПЛИВЕ КОРАБЕЛЬ!? Мені глибоко начхати на усілякі там Мальдіви, ліпєцкіє фабрікі, свинарчуків і прочу хуйню, коли я бачу і відчуваю, що корабель пливе на ЗАХІД!!

Мені так само глобально начхати на всякі там квартали, аналізи сечі, інстаграмні відео, кадрові пр*йоби і прочу ху*ню, коли я відчуваю, що корабель взяв курс на Московію.

Я не люблю азійщину, я не толерую варварство, я ненавиджу хамство, невігластво та зверхнє панібратство.

Але пароплав вже знову тримає курс на Магадан.

ПІШОВ ГОТУВАТИ ЗАКОЛОТ!!! Але перед тим піду з’їм турецької черешні, яку оце щойно купив на базарі))) На наші гроші 25 грн. А по чому нині черешня у Києві?
П.С. Обережно! Питання провокаційне, бо зводить вас на манівці побутової сансари, відволікаючи від думок про ДЕРЖАВНИЙ КУРС УКРАЇНИ. Маніпулятивна технологія в дії)))”

КУДИ ПЛИВЕ ПАРОПЛАВ?Довкруж океан скільки схопить погляд. Два береги – один десь там, де примарне щастя і нове життя, а…

Gepostet von Антін Мухарський am Donnerstag, 9. Juli 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.