«Радісні тьоті і дяді заповнили пляжі і ресторани, переконуючи, що коронавірусу немає» – Алла Мазур зробила категоричну заяву

Відома телеведуча Алла Мазур заявила, що не підписуватиме петицію проти дистанційного навчання і восени не пустить свого сина до школи, оскільки українці своєю поведінкою та недотриманням карантину можуть спровокувати другу хвилю епідемії коронавірусу.

Мазур пояснила, що не хоче ризикувати життям сина, граючи в російську рулетку. Про це ведуча написала у своєму Facebook, – повідомляє Про Львів.

“Не спішіть обурюватися: де наші з Тьомкою маски на цьому святі школи? Ні, це не весна 2020-го. А осінь 2019-го. Свято першого дзвінка: коли ми всі і не підозрювали, яким несподіваним вийде цей навчальний рік.

І так – я теж хочу, щоб і у вересні 20-го мій син прийшов у школу. Зустрівся з друзями і вчителями, сів за парту і включився у нормальні звичні уроки. Не по інтернету. Але підписувати петиції проти дистанційного навчання – не буду. І ось чому.

Тому що до вересня нашу країну може накрити друга хвиля епідемії. Бо радісні тьоті і дяді зараз заповнили пляжі і ресторани, переконуючи журналістів, що коронавірусу немає взагалі: його придумали! А якщо і є – то це просто як ГРВІ: перехворів – і все ок. Ці тьоті і дяді не дивляться новини. І не бачили розповіді про 30-річного спортивного киянина, якого від Ковіду не змогли врятувати ні зв’язки, ні ШВЛ, ні кращі столичні лікарі. І не бачили історії маленької 5-річної дівчинки. Яка згоріла від Ковіду буквально за два дні: так швидко, що медики не встигли отямитись. Це про те, що Ковід таки вбиває. Незалежно від віку.

Ці тьоті і дяді будуть обурюватися потім: коли лікарні, не дай Бог, переповняться хворими на двобічну пневмонію. І так, як було вже в Італії, їх нікуди буде класти. І лікарі вибиратимуть, кого ще можна врятувати. Ці тьоті і дяді зараз впевнено ведуть країну саме до такого результату. На жаль.

Тому, при всьому бажанні, щоб країна швидше повернулась до нормального життя – я НЕ БУДУ ПІДПИСУВАТИ петицію проти дистанційної освіти. Бо якщо восени нас накриє друга хвиля Ковіду – я сама не пущу сина в школу. І сама запропоную вчити його дистанційно. Бо не звикла грати його життям, та і своїм, як в російську рулетку: пронесе – не пронесе.

Але оскільки якість знань сина мене хвилює не менше, ніж інших мам – маю свої пропозиції до Міністерства освіти України. Де саме зараз думають, як зробити цю дистанційну освіту кращою. Але про це – буде інший пост)”

Не спішіть обурюватися: де наші з Тьомкою маски на цьому святі школи? Ні, це не весна 2020-го. А осінь 2019-го. Свято…

Gepostet von Алла Мазур am Montag, 29. Juni 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини