У Львові продовжують висаджувати чудові квіткові композиції

Традиційно на початку-середині квітня у Львові розпочинають висаджувати та облаштовувати квіткові насадження та композиції.

У нашому місті вже висадили квіткові клумби та квітковий годинник на площі Митній, перед Великоднем встановили композицію «Пасхальний кошик» біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що на Личакові, розцвіли квіти братчики в композиціях на проспекті Свободи, на Ринку, на площі святого Юра та інших локаціях.

Щороку для для цього оголошують тендери та обирають підрядників. Цього року на догляд за рослинами та клумбами у Львові виділили 1 млн гривень.

«З початком весни ми висаджуємо квіти у місті. Зокрема мешканці Львова вже можуть милуватися квітковими композиція на пр. Свободи, милуватися квітковим годинником на пл. Митна, гарними клумбами біля фонтану на цій же площі. Це піднімає настрій, підбадьорює і надихає на свята, які нас чекають.

Однак, з огляду на час карантину, я рекомендую усім, хто хоче насолодитися цією красою, все ж таки, дотримуватися правил карантину, дотримуватися дистанції, бути в масках, щоб милуючись нашими квітами, не забувати про правила безпеки”, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Личаківська

Личаківська

 

Площа Митна

Площа Митна

Площа Ринок

Біля Глинянської брами

Біля Глинянської брами

Проспект Свободи

Площа Марійська

Площа св. Юра

Джорджа Вашингтона – Зелена

Окрім цього на цей рік у Львові заплановано висадити понад 4 сотні саджанців дерев різного сорту. Приблизно по однаковій кількості дерев буде розсаджено в кожному районі міста. Особливу увагу приділяють щойно відреставрованій вулиці Замарстинівській та на площі Двірцевій, зокрема.

Джерело: Так люблю той Львів, що бракує слів

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини