“Завтра суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів” – Зеленський оприлюднив відеозвернення

2199
Зеленський

Президент Володимир Зеленський оприлюднив відеозвернення та закликав народних депутатів проголосувати за закони, які дозволять Україні отримати $10 млрд.

Про це повідомляє Офіс президента України, передає Еспресо.

Зокрема, Зеленський повідомив про прибуття чергового літака з медичним вантажем з Китаю. Він наголосив, що вже вночі в Україну мають доправити ще 100 тис. високоточних ПЛР-тестів.

Окрему увагу у своєму зверненні Президент приділив позачерговому засіданню Верховної Ради, яке має відбутися завтра. Він закликав народних обранців ухвалити два життєво важливих закони, після чого Україна отримає підтримку від міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше $10 млрд. Інакше нашій державі через пандемію коронавірусу загрожуватимуть занепад економіки й навіть дефолт.

“Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. Суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів. Усвідомте свою відповідальність”, – звернувся до депутатів Володимир Зеленський.

Насамкінець глава держави розповів про те, як під час карантину реалізовуватиметься проект дистанційної освіти для школярів.

Звернення Володимира Зеленського щодо прибуття чергового літака з медичним вантажем з Китаю.

Володимир Зеленський звернувся до українців, повідомивши про прибуття чергового літака з медичним вантажем з Китаю. Крім того, Глава держави наголосив, що вже вночі в Україну мають доправити ще 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів.Окрему увагу у своєму зверненні Президент приділив позачерговому засіданню Верховної Ради, яке має відбутися завтра. Він закликав народних обранців ухвалити два життєво важливих закони, після чого Україна одержить підтримку від міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше 10 мільярдів доларів. Інакше нашій державі через пандемію коронавірусу загрожуватимуть занепад економіки й навіть дефолт.«Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. Суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів. Усвідомте свою відповідальність», – звернувся до депутатів Володимир Зеленський. Насамкінець Глава держави розповів про те, як під час карантину реалізовуватиметься проект дистанційної освіти для школярів.

Gepostet von Офіс Президента України am Sonntag, 29. März 2020