Заражених коронавірусом може бути у 8-10 разів більше за офіційну статистику – директор Інституту біохімії

0
аражених коронавірусом може бути у 8-10 разів більше за офіційну статистику - директор Інституту біохімії
аражених коронавірусом може бути у 8-10 разів більше за офіційну статистику - директор Інституту біохімі. Скріншот програми

Станом на вечір четверга, 26 березня, в Україні вже офіційно зафіксовано 196 випадків інфікування новим коронавірусом COVID-19. Насправді ж цифра може бути у вісім-десять разів вищою.

Про це в прямому ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” сказав академік НАНУ, директор Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Сергій Комісаренко, – повідомляє ТСН

В Україні такі ж самі прогнози, як і в усьому світі. Зараз у світі відстежують динаміку захворювань і їх можна екстраполювати на нас. В кожній країні є офіційна статистика, яка демонструє певну кількість, яка є носіями вірусу, які вже захворіли. Офіційна статистика у 8-10 разів менша за те, що є насправді“, – зазначив Комісаренко.

Це пов’язано з тим, що у людей не було наявних ознак, проявів захворювання або не була проведена діагностика.

Це не приховування даних, а відповідність реальним даним. В Україні все буде розвиватися таким же чином – досить інтенсивно. Напевно, ми побачимо значне збільшення. Введення карантину було дуже вчасним“, – наголосив академік.