“Трагедія, яка зараз розгортається у нас з коронавірусом, замовчується і досягне найбільших пропорцій у Європі” – Пальчевський

"Трагедія, яка зараз розгортається у нас з коронавірусом, замовчується і досягне найбільших пропорцій у Європі" - Пальчевський. фото Громадське

«6,5 тисях хворих. 6,5 тисяч хворих в Україні! Така думка спеціалістів, яким можна вірити. А можна вірити і у дурниці – про 97 хворих, як пише наш МОЗ».

Про це говорить у своєму відеозверенні засновник медичної клініки Андрій Пальчевський.

«Для тих, хто пережив Чорнобиль, абсолютно ясно, що влада робить те ж саме. «Чорнобилізація ситуації» призводить до того, що трагедія, яка зараз розгортається у нас (в Україні – ред.) з коронавірусом, замовчується і досягне реально найбільших пропорцій у Європі. Я в цьому не сумніваюся. Тому треба берегти себе і робити це свідомо. Наша клініка визначила з 500 зразків 12 позитивних. Я проінформував керівника Офісу Президента та керівника парламенту, про те, що у нас велика кількість хворих. Цифра насторожує.

Як вірус потрапив в Україну? Двома способами – зверху і знизу. Знизу – це безумним рішенням прийняти заробітчан – без будь-якої підготовки. Зараз позapaжалися цілі села. І друге – зверху, так званий «куршевелівський фактор». Лижні курорти, як не дивно, стали найбільшими розповсюджувачами вірусу в Європі. Там були і Хорошковський, і Шахов.

Всім, хто був у Куршевелі, хочеться сказати : постарайтеся згадати всіх, з ким ви контактували. Розуміємо, що це дуже інтимне питання, проте зараз громадянська позиція важливіша, ніж особисті інтереси. Хтось був з коханкою, хтось – з другом, про якого не хотів би говорити, але постарайтеся самоізолюватися. Я вважаю, що без участі суспільства ми приречені на найвищу захворюваність у Європі.
Влада буде замовчувати все, як робить це останні місяці», – стверджує Андрій Пальчевський.

Роксоляна Панич для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини