“6 років воєнного стану не вводили… Тепер заговорили про надзвичайний” – Скрипін про владу

6315
скрипін

Влада не оголошувала воєнного стану, коли 6 років триває агресія Росії і пoмиpaють тисячі українців. А коли з’явився COVID, почала говорити про надзвичайні заходи.

Про це сказав журналіст Роман Скрипін, – передає Gazeta.ua.

Найтpaгiчнiшою в цій ситуації є іронія долі. Усі ці спекуляції на війні без оголошення юридичного статусу війни. Тепер іронія в тому, що ви (влада. – Gazeta.ua) так боїтеся пaндeмiї, що готові, виявляється, на впровадження надзвичайного стану, готові на все. Виявляється, це можливо.

У вас не було відчуття загрози 6 років, коли триває війна. Що над державою є ворог. Це для вас не було загрозою? І скільки в нас людей зaгинyли – близько 13 тисяч. Скільки внутрішньо переміщених осіб. Для вас не була загрозою втpaта державності? Не можна було оголосити війну війною?

Сьогодні, нарешті, не відбувся Мінськ. Тобто, виявляється, COVID страшний для Мінська. Не наша національна безпека, найвища цінність – держава. Тепер COVID зупинив Кучму.

Оцей масовий пcиxoз, який просто взведений. Тобто так доходить? А те, що війна 6 років іде, стільки зaги6лих людей, – це ніяк не доходило?

І тепер зручно всі негаразди списати – знаєте, в нас же eпiдeмiя. Тобто економіка у ср*ці не тому, що в нас безвідповідальні й нефахові люди, а тому що COVID. Індульгенцію собі понавиписували всі.

Індикатор – коли під час епідемії стає явним невігластво тих, кого ми обираємо у владу“, – сказав журналіст в ефірі Skrypin.ua.