“Путін не переможе”: Сенцов виступив із потужною промовою в Давосі (відео)

1729

У Давосі (Швейцарія) виступив український режисер Олег Сенцов, який розповів, що наша країна долає багато проблем, але прагне стати частиною Євросоюзу.

Відео виступу транслювали з Facebook-сторінки прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, передає Обозреватель.

“Наша країна Україна зараз теж недосконала. Ми маємо великі проблеми пострадянської держави. Про це говорив пан прем’єр (Олексій Гончарук) – це корупція на всіх рівнях, це старе держуправління, це бідний народ”, – почав він свій виступ.

Режисер зазначив, що Україна вже давно зробила вибір щодо вступу до ЄС, щоб жити за європейськими принципами і на європейському рівні. Сенцов наголосив, що на останніх президентських виборах наша країна продемонструвала свою демократичність.

“(Вибір) Зроблено шість років тому, і з цього шляху ми ніколи не звернемо. В цьому ви маєте бути впевнені. У нас незалежні демократичні вибори. І остання зміна влади це продемонструвала всьому світу. Шість років ми боремося з нашим ворогом Путіним, з російською агресією – це всім відомо. Але за шість років ми не здалися, він нас не переможе ніколи. Якщо ми змогли зробити це, ми зробимо й інше – ми зробимо реформи, ми станемо тією країною, якою хочемо бути. Слава Україні!” – підсумував Сенцов.

Зазначимо, що виступ супроводжувався оплесками із залу.

Дивитися відео з 34:40

Дивіться просто зараз мій виступ на Ukrainian Breakfast 2020 у Давосі.

Gepostet von Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України am Mittwoch, 22. Januar 2020