10 повчальних українських мультфільмів для дітей та батьків

Естетична анімація з метою вихвання гарного смаку

«Що цікавого у тих мультиках? Йди краще на вулицю погуляй!», — часто чує малеча від батьків під час перегляду якоїсь анімації. Так, мультики бувають різні: є такі, що просто забирають час, а є такі, що можна вважати хіба що не витвором мистецтва.

«Каприз»

Історію про хлопчика та його вірного кота-захисника створили українські аніматори разом із вірменським режисером Мануком Депояном. Мультфільм дуже динамічний, багатий деталями та відмінно промальований.

«Коп і Штик. Завзяті Кроти»

Стильний, яскравий та гумористичний мультик розповість про пригоди двох друзів, Копа та Штика, які зібралися на Місяць шукати хробаків.

«Лежень»

Мультфільм знято за мотивами твору українського письменника Юрія Винничука «Лежень» зі збірки «Львівські казки». Стрічка розповість не лише гумористичну історію, а й продемонструє особливий колорит пригоди, старовинні костюми та архітектуру західної України.

«Літачок Ліп»

Фантазії мультиплікаторів, які створили цю стрічку в естетиці «Yellow Submarine» Джорджа Даннінга, можна лише позаздрити. Ну, от хто б міг подумати, що можна зобразити літаки у вигляді корови, риби, ведмедя та навіть поросяти? Самі персонажі настільки цікаві, що хочеться подивитися історію про них просто зараз!

«Війна яблук та гусені»

Графічна та гарна за колористикою стрічка розкаже історію нападу гусені на яблуню, після якого лишилося одне войовниче яблучко, що вирішило відповісти зеленим ворогам. Але воювати яблукові не довелося, бо до того часу гусінь перетворилася на яскравих метеликів.

«Літа мої…»

Це український анімаційний фільм режисера Володимира Гончарова, знятий за мотивами живопису народної художниці Марії Примаченко. Сюжет дуже простий — на гостини до художниці Марії збираються її родичі, друзі, сусіди. І кожен потрапляє до її хати своїм шляхом.

«Коза-дереза»

Казка про дерезу ніби намальована гуашшю на склі. Цей мультик ніби виходить з-під пензля художника, утворюючи буквально рухливі картинки.

«Червона жаба»

Повчальна анімована казка про те, які можна мати вигоди, якщо ти не схожий на інших. Мультик приваблює не лише своїм сюжетом, а й динамічною картинкою.

«Історія одного поросятка»

Дуже рекомендуємо цю анімовану казку, наповнену гумором досхочу. Ось цитата, щоб ви змогли оцінити талант сценариста: «Зразу видно, що то або королівна французька, або дівка з Коломиї», а оцінити талант режисера та групи аніматорів ви зможете, переглянувши історію про дивний сон поросятка.

«Дідочок задумав женитися»

Попереджаємо, що кумедна пластилінова історія має віковий ценз 16+, бо входить до категорії мультфільмів для дорослих. Отже, дід задумав одружитися із молодою дівчиною. Заходилися йому допомагати півень, курочки, цапи та баран. І зрозумів дід врешті-решт, що кращої, ніж його бабуня, у світі жінки він не знайде.

За матеріалами Сома

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини