“Дуже схожий”: Роман Зозуля зробив несподівану заяву щодо Степана Бандери

Український футболіст “Альбасете” Роман Зозуля, який піддався образам із трибун під час матчу чемпіонату Іспанії, пояснив свою патріотичну позицію.

Результат пошуку зображень за запитом "роман зозуля"

“Мене звинувачують, що у мене є тату з якоюсь символікою, але у мене їх немає. Хочу все пояснити. Україна була в стані війни, багато людей надавали гуманітарну допомогу, купували машини швидкої допомоги, їжу, одяг, допомагали лікарням. Ми з моєю командою відвідували бійців на фронті, щоб показати нашу підтримку як патріотів. Ми націлені рятувати життя як частину громадянського руху, ми ніколи не купуємо зброю. Я патріот України, і це не злочин”, – цитує Зозулю tribuna.com з посиланням на Marca.

Прокоментував українець і звинувачення, пов’язані з Бандерою.

“Я вдягаю шарф із зображенням Степана Бандери, тому що ми фізично схожі один на одного. Це привернуло мою увагу, більше в цьому немає нічого. Немає сенсу називати мене расово нетерпимим, адже моїм найкращим другом поза роздягальнею був Жеремі Бела (темношкірий форвард, виступав за “Альбасете” в 2017-2019 роках, зараз грає в “Бірмінгемі”). Для мене всі люди рівні. Можете запитати про мене у гравців “Бетіса” або “Альбасете” – я ніколи нікого не зневажав”, – підсумував Зозуля.

У МЗС України відреагували на скандал навколо українського форварда, закликавши офіційну владу Іспанії і керівництво місцевої футбольної федерації належно відреагувати на інцидент.

Сам Зозуля виступив із різкою відповіддю на адресу фанатів мадридців.

Пізніше Роман назвав справжню причину скандалу в Іспанії, згадавши “Донбас”.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини