Де у Львові поплавати взимку: 8 закритих басейнів

Де у Львові поплавати взимку: 8 закритих басейнів
Де у Львові поплавати взимку: 8 закритих басейнів

Вісім закритих басейни у Львові, де можна поплавати, коли на вулиці вже холодно.

Комплекс «Водан»

У спортивному басейні комплексі «Водан», що на вул. Пасічній, 87, поплавати можна як дітям, так і дорослим. Він працює із 7:00 по 22:00 щодня. Разове заняття для дорослих коштує 70 грн (увечері та на вихідних – 80 грн), а для дітей – 60 (70 грн). Одне відвідування триває годину, а на перевдягання дають 30 хвилин. Натомість кожна понадлімітна хвилина коштує 2 гривні.

Для учасників АТО та інвалідів І й ІІ групи тут діє знижка 15%.

Ціни за посиланням.

Центр водного відпочинку «Дельфін»

Центр водного відпочинку “Дельфін”.
Центр водного відпочинку “Дельфін”.

Центр розташований на вул. Трильовського, 12а. У будні та в суботу працює з 7:00 по 22:00, а в неділю з 8:00 по 20:00. Останній час входу до басейну в понеділок о 21:15, а в неділю – о 19:15. Кожна понадлімітна хвилина теж коштує 2 гривні. Розмір дитячого басейну становить 9х25 м, глибина у ньому від 1,3 до 1,8 м, температура води 26-28 С° температура повітря 29-32 С°. Також тут можна орендувати доріжку або басейн.

Ціни за посиланням.

Оздоровчий комплекс «Три стихії»

Комплекс розташований у ТВК «Південний», що на вул. Щирецькій, 36. Тут теж є басейни для дітей та дорослих, а також групові заняття, де місячні абонементи стартують від 400 гривень.

Окрім цього, там є тренажерний зал, фітнес та сауна. Басейн в закладі обладнаний гейзером, водоспадом, масажними форсунками та протитечією. Температура  води 27°С.

Ціни за посиланням.

Аквапарк «Пляж»

Басейн в аквапарку “Пляж”.
Басейн в аквапарку “Пляж”.

Найбільший критий аквапарк на Західній Україні розташований у Львові на вул. Княгині Ольги, 114. Розважальна зона містить 9 екстремальних гірок різного рівня складності та довжини, також тут є спеціальна зона для дітей із басейном, гірками та розвагами, басейн із протитечією, розважальний басейн та 50-метровий басейн.

Раз на тиждень, у середу з 10:00 по 22:00 діють знижені тарифи на разовий вхід в аквапарк. Він не діє лише влітку. Окрім цього, тут є знижки 20% для учасників АТО за умови наявності посвідчення учасника бойових дій/довідки про участь у АТО. Знижка діє під час звичайного тарифу.

Також дітям до 1 м ростом – вхід безкоштовний. Кожна понадлімітна хвилина коштуватиме 2 гривні.

Ціни за посиланням.

«Євроспорт»

«Євроспорт»

Клуб «Євроспорт» працює з понеділка по суботу з 7:00 до 23:00, а у неділю з 7:00 по 14:00. Він розташований на пл. Петрушевича, 1.

Розміри басейну: 25х10 м. Глибина: від 1,6м до 3,5 м

Розміри басейну для аквафітнесу: 8,2х8,2 м. Глибина: 1,2 м

Розміри басейну для немовлят: 5х1,5 м. Глибина: 1,2 м. Для тих, хто не вміє плавати, пропонують персональні заняття з тренером.

Тут працює озонова установка, яка додатково очищує воду. Температура води в басейні +26°C, температура повітря +27°C, окрім цього є підігрів підлоги.

Температура води в басейні для аквафітнесу +28°C, температура повітря +29°C. В цьому басейні проводять групові заняття різного рівня інтенсивності з використанням різного спецінветарю. Записатися можна на рецепції. А температура води в басейні для немовлят +32°C .

Ціни за посиланням.

Sport Life

басейн спорткомплексу Sport Life на Чорновола
басейн спорткомплексу Sport Life на Чорновола

У Львові є чотири тренажерних зали мережі Sport Life. Зокрема на вул. Мазепи, 1б (Інструментальна, 49) у СТРЦ «Spartak», на вул. Героїв УПА, 72, на вул. Зубрівській, 38 та на пр. Чорновола, 67б у ТЦ «Інтер-сіті». Тут абонементи у басейн входять до класичної клубної картки (зал + басейн) і коштують 7700 грн на рік, лише на пр. Чорновола – 6500 грн. Якщо картка преміум-класу, то басейн зі спортзалом коштуватимуть 12 тисяч гривень, а на пр. Чорновола – 9 тисяч. Додамо, що картку можна оформити в розстрочку.

Палац спорту «Динамо»

Басейн «Динамо» у Львові
Басейн «Динамо» у Львові

У Палаці є 4 доріжки довжиною 20.5 м, глибиною 2 м. Разовий вхід для дитини 52 грн, однак вона обов’язково має бути в супроводі дорослого – когось з батьків або тренера. Для дорослих разовий вхід коштуватиме 60 грн. Абонементи на місяць однаково коштуватимуть як для дітей, так і для дорослих – 570 грн. Час заняття – 45 хвилин.

Палац спорту розташований за адресою: вул. Вітовського, 53. Працює він щодня із 6:00 до 23:00. Без вихідних.

Ціни за посиланням.

Спорткомплекс ЛНУ імені Івана Франка

басейн спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка
басейн спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка

У розпорядженні є басейн розміром 350 м2, що має 6 доріжок довжина яких по 25 м. Глибина від тумбочок до закінчення доріжки змінюється в діапазоні від 400 см до 135 см. Навчально-спортивний комплекс облаштований чоловічими та жіночими роздягальнями. Максимальна кількість осіб на доріжці – 8, а у басейні – 48.

Тривалість користування басейном – 90 хв. (10 хв. для душу до початку заняття і гігієнічної підготовки, 20 хв. – переодягання після закінчення заняття, 60 хв. – плавання).

На відвідування басейну діють наступні абонементні тарифи:

  • разовий абонемент – 36 грн;
  • разовий абонемент за наявності студентського квитка або посвідчення аспіранта чи працівника – 30 грн;
  • місячний абонемент – 288 грн;
  • місячний абонемент за наявності студентського квитка або посвідчення аспіранта чи працівника –  240 грн;
  • оренда одної доріжки (1 година) ‒ 360 грн;
  • оренда басейну (1 година) ‒ 2160 грн.

Спорткомплекс розташований на вул. Черемшини, 31.

За матеріалами Твоє місто.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини