Зеленський заявив про запуск програми з повернення заробітчан

1299

Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск державної програми, яка має на меті стимулювати українців за кордоном повертатися до країни.

За його словами, в Україні запускають державну програму “Повертайся і залишайся”. Щоб зацікавити заробітчан, Зеленський пообіцяв доступні кредити для започаткування власної справи під 5%, 7% та 9% річних. За словами президента, потенційні підприємці можуть розраховувати на кредитування у півтора мільйони гривень.

Запускаємо нову державну програму:✅ для тих, хто хоче повернутися в Україну;✅ для тих, хто збирається шукати кращої долі за кордоном.Перший етап – доступні кредити для власної справи! 5%, 7% та 9%.Повертайся і залишайся! Деталі – скоро.

Gepostet von Володимир Зеленський am Dienstag, 3. Dezember 2019

Детально про програму та умови, на яких вона буде працювати, президент пообіцяв розповісти згодом.

Як повідомляв “Український інтерес”, за останні три роки 49 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. Абсолютна більшість – 94% українців, які постраждали від торгівлі людьми, – це люди, які потрапили у трудове рабство. Майже дві третини – 65% – зазнали експлуатації на території Росії.

Наразі за кордоном працює трохи більше одного мільйона наших співгромадян. Найпривабливішими країнами для трудової міграції українців є Німеччина, де хотіли б працювати 43%, Польща – 35%, Чехія – 23%, Італія – 19% та Канада – 10%. У Росії та США хотіли б працювати по 9% заробітчан.