“Я, “Побєда” і Берлін”: Розпочинаються зйомки комедії за однойменним романом Кузьми Скрябіна

4323
“Я, “Побєда” і Берлін”: Розпочинаються зйомки фільму за однойменним романом Кузьми Скрябіна
“Я, “Побєда” і Берлін”: Розпочинаються зйомки фільму за однойменним романом Кузьми Скрябіна

Кінопроєкт комедії «Я, «Побєда» і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно.

27 листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ «Стар Медіа Продюсерський Хаб» договір про надання державної підтримки на виробництво (створення) фільму «Я, «Побєда» і Берлін» розміром 27 млн грн. (75% загальної вартості виробництва фільму), – повідомляє Державне агенство України з питань кіно.

Режисером стрічки є Ольга Ряшина, автори адаптації сценарію – Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

До теми: Зірки розповіли про Скрябіна у зворушливому відео

Комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою «Побєда». Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.

Запрошуємо до прослуховування: