“Якою є мета обшуків у Народної Героїні України, відомої волонтерки Марусі Звіробій?” – Яна Зінкевич відверто про Марусю Звіробій

1394

“Не можна саджати людину до в’язниці тільки через те, що її слова особисто зачепили президента. Це – пряма ознака політичних репресій, це пряма дорога у 1930-ті роки…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише волонтерка і командир медичного батальйону “Госпітальєри”, народний депутат України Яна Зінкевич:

“Якою є мета обшуків у Народної Героїні України, відомої волонтерки Марусі Звіробій?

Можемо припустити, що це спроба відвернути увагу від провалів політики Зеленського, чия партія продемонструвала неспроможність адекватно керувати країною.
Рейтинг президента обвалюється, тому з тими, хто вголос заявляє про його помилки та озвучує настрої людей – поводяться як із страшними терористами. До Марусі Звіробій вломився взвод чоловіків з “Альфи” СБУ зі зброєю. І це замість того, щоб такий взвод займався своєю безпосередньою роботою – наприклад пошук і арешти сепаратистів та посібників Кремля?

Обшук почався о 6:30 ранку, до початку робочого дня в традиціях НКВС, які приїздили з обшуками і арештами завжди під ранок вночі. Щоб не було свідків та щоб менше піднімати шуму.

Але шум піднявся. Тому що вклад Марусі Звіробій у національну безпеку цінується не тільки побратимами та посестрами, а й простим українським народом.
Чому взвод “Альфи” СБУ не вломлюється до помешкання Михайла Добкіна, який закликав повісити Петра Порошенка, Андрія Парубія, Олександра Турчинова та інших?
Чи життя названих людей не настільки цінне, як життя Володимира Зеленського?

За результатами обшуків у Марусі Звіробій вилучено іграшковий пластиковий пістолет.

Наші податки пішли на організацію ще однієї циркової вистави у той час, коли в помешканнях дійсних ворогів народу є не тільки справжня зброя, а й плани та докази державного перевороту.

Але хіба це цікавить владу, яка турбується не про безпеку свого народу, а про чистоту власного імені?”

Яна ЗінкевичНе можна саджати людину до в'язниці тільки через те, що її слова особисто зачепили президента. Це – пряма…

Gepostet von Яна Зінкевич / Yana Zinkevych am Freitag, 29. November 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.