«Ви знову зробили їх разом»: Притула розкрив справжні наміри Зеленського і Тимошенко

притула

Перепалку у соцмережах між Президентом Зеленським та Юлією Тимошенко прокоментував телеведучий Сергій Притула. Він назвав цю «сварку» грою «Хто зверху», мета якої – зробити з БЮТ керовану опозицію.

Про це він написав у своїй сторінці у Facebook.

“Як креативний продюсер шоу «Хто Зверху?», я знаю наступне: неважливо хто кому «роздає люлєй» в кадрі, я – Лесі Іванівні чи Леся Іванівна мені, головне – глядач біля екрану! А якщо колега ведуча десь не дотягує, то мені не шкода підставитись, щоб вона мене «розмазала» в ефірі і всі сказали: «ох, вона йому дала!!!»

Тому, поки ви бачите, як ВОЗ і ЮВТ граються в «Хто Зверху?», я бачу, як президент красиво підставляється і з-поміж усіх «гравців» виводить у «лідери опозиції» того, хто буде «керованою опозицією»!

Браво! Красиво!

А головне – піпл хаває! Ви знову зробили їх разом!

Разом з Юлею!!

Цікаво, пости в ФБ писали в одному офісі?”

Як креативний продюсер шоу «Хто Зверху?», я знаю наступне: неважливо хто кому «роздає люлєй» в кадрі, я – Лесі Іванівні…

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Dienstag, 19. November 2019

До теми: “14 років тому я переїхав з Тернополя до Києва… Підкорювати столицю я «понаєхал» з гарячим серцем і однією сумкою…” – Сергій Притула

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини