“Судові процеси проти РФ – на вихід. Лана Зеркаль під тиском звільняється” – Андрій Смолій

1737
Смолій

Український громадський діяч, блогер та юрист Андрій Смолій на своїй сторінці у Facebook прокоментував заяву про звільнення заступниці Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Лани Зеркаль:

Далі пряма мова Андрія Смолія:

“Зовнішня політика – на вихід. Судові процеси проти РФ – на вихід. Фахівці – на вихід.

Команда Зеленського знищує міжнародну політику країни такими темпами, що не міг собі уявити найбільш фаховий політолог. З «беззубої» та нейтрально-байдужої до країни політики, влада перейшла до повної ліквідації дипломатії в України.

Олена Зеркаль, заступниця міністра закордонних справ йде зі своєї посади після років боротьби у міжнародних судах. Десятки прецедентів, тисячі сторінок справ України проти Росії щодо незаконної анексії Криму та окупації Донбасу, сотні медійних приводів та активна підтримка України з боку світових лідерів: від Польщі до Великобританії. ТЕПЕР ЦЕ ВСЕ В ТРУБУ.

В смітник.

«Я не можу робити супротив, будучи дипломатом всередині Міністерства закордонних справ, яке виконує рішення президента”, – сказала Зеркаль.
Нинішня влада взяла повний курс на капітуляцію перед Росією жодних судів, оскаржень, санкцій, і не дай Бог заяв проти агресора бути не можу. Це чи не офіційна позиція Офісу президента. Це позиція України перед 9 грудня.

Вже сьогодні європейські та російські ЗМІ говорять про те, що «документ» до підпису Зеленського та Путіна готовий. Пристайко готовий «до компромісів», а влада до здачі країни.”

Зовнішня політика – на вихід. Судові процеси проти РФ – на вихід. Фахівці – на вихід. Команда Зеленського знищує…

Gepostet von Андрій Смолій am Dienstag, 19. November 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.