“П‘ять років ми робили Україну сильнішою… Сьогодні ми бачимо, як згортаються реформи” – Петро Порошенко

2267

“П‘ять років наша команда впроваджувала реформи, які робили Україну сильнішою, успішною та більш надійною. Сьогодні ми бачимо, як згортаються реформи.”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише екс-президент України Петро Порошенко:

“У Бюджеті 2020 не закладено належного фінансування на освітню, медичну та пенсійну реформи. Йде повне ігнорування запитів суспільства та соціально-економічної ситуації в державі. Одній із найуспішніших реформ – реформі децентралізації у бюджеті взагалі немає місця. Упродовж останніх 5 років завдяки децентралізації місцеві громади отримали кошти та право самостійно визначати напрями свого розвитку й ефективно використовувати наявні у них ресурси. А вже зараз їх гроші забирають на Київ. Також у бюджеті не передбачені видатки на програму будівництва гуртожитків для військових-контрактників та підвищення грошового забезпечення нашим захисникам.
Бюджет 2020 можна охарактеризувати одним реченням: бюджет відмови від обіцянок.”

П‘ять років наша команда впроваджувала реформи, які робили Україну сильнішою, успішною та більш надійною. Сьогодні ми…

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 17. November 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

До теми: “Нова влада мені каже, що я хороший дипломат, але ніхто б не зміг бути хорошим дипломатом без сильної армії” – Порошенко