На Різдво українці матимуть чотири вихідних – розпорядження Кабміну

2895

У період святкування Різдва Христового в 2020 році українці матимуть мініканікули – чотири вихідні поспіль. Щоправда, потім додатковий різдвяний вихідний доведеться відпрацювати.

Результат пошуку зображень за запитом "різдво україна"

Розпорядження прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 23 жовтня 2019 р. № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році» опубліковане на «Урядовому порталі», передає Житомир.info.

«З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2020 році 7 січня — Різдва Христового рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2020 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня (виділено редакцією). Спеціальний режим роботи банків і їх установ у зазначений день встановлює Національний банк», – йдеться у розпорядженні.

Отже, українці відпочиватимуть чотири дні: 4, 5 (субота та неділя), 6, 7 січня.