“День і ніч вона рятувала життя пoрaнeних вoїнiв… Тепер допoмoга потрібна її родині” – волонтерка Наталію Юсупова

3341

Українська активістка та волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook звернулася до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу медичній сестрі та її дочці, у яких майже одночасно виявили тяжкі хвороби:

“Люди, зробіть репост, питання життя і не одного !! Як то кажуть, біда не приходить одна.
У операційної медичної сестри Тетяни, виявили рак лімфоми тяжкого ступеня і такий же діагноз раніше, буквально місяць назад, поставлений її 17 річній дочці.
Якби не знала їх особисто, не повірила, але, на жаль, це факт. Дівчинка вже пройшли кілька курсів хімії, а Тетяна тільки почала. Як завжди, в нашій країні, сума лікування для простих людей непідйомна. Тетяна всі роки війни знаходилася біля найважчих поранених воїнів, за якими доглядала день і ніч. Тепер вона і дочка одночасно важко захворіли.
Потрібна сума на лікування обох 250 тис грн. Я прошу допомогти мамі і дівчинці, хто чим може!!
Карта Приват 5168745601287888 Комащенко Тетяна.
Хто хоче допомогти особисто, можливо організація, може оплатити лікування, пишіть мені в особисті повідомлення, поділюся контактами.”

Люди, сделайте репост, вопрос жизни и не одной!! Как говорится, беда не приходит одна. У операционной мед сестры…

Gepostet von Nataliia Yusupova am Donnerstag, 14. November 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.