“В одній країні живемо з абсолютно байдужими… і безсовісними створіннями” – волонтерка Наталія Юсупова

764

“Всіх для кого немає в*йни, немає поранених, немає бортів, треба за комір і носом в рани і ампутації. “

Про це на своїй сторінці у Facebook пише українська активістка, блогерка та волонтерка Наталія Юсупова:

“Сьогодні зайшла до бійця з останнього борту. Хлопчина зовсім, ноги, руки обгорілі, все в бинтах, в синцях, а він дивиться на мене і ще намагається посміхатися. Буквально вчора ввечері, включаю ТВ, а там співачка чи акторка, не знаю, Єгорова, розповідає, мовляв все, що обіцяла нова влада, майже все зроблено, а головне (дослівно): “Зупинені бойові дії, відведені війська…” От слів нормальних немає для них.

Взяти б її носом в ці обгорілі ноги сунути і показати як припинилися обстріли. Сьогодні знову двоє поранених бійців на передовій! Всіх для кого немає в*йни, немає пор@нених, немає бортів, треба за комір і носом в рани і ампутації. От чесно, ненавиджу просто. В одній країні живемо з абсолютно байдужими, тупими і безсовісними створіннями. Саме вони заслуговують ось таку клоунську владу, щоб їх гнобили і всіляко знущалися.”

Сегодня зашла к раненому воину с последнего борта. Мальчишка совсем, ноги, руки обгоревшие, все в бинтах, в…

Gepostet von Наталія Юсупова – Nataliia Yusupova am Mittwoch, 13. November 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

До теми: “Вперше у мене ступор. Канал 1+1, ведуча Мосійчук, говорить про те, що ведеться війна проти президента!” – Наталія Юсупова