“Мене чекає доля Гандзюк”: депутатка Софія Федина повідомила про погрози на свою адресу

3352

За її словами, погрози почали надходити після слів про Зеленського.

Про це депутатка сказала у кулуарах парламенту, повідомляє “Прямий“.

За словами Федини, погрози почали надходити після відеотрансляції, у якій вона розкритикували манеру спілкування президента Володимира Зеленського з ветеранами у Золотому.

“Були погрози, що мене чекає доля Катерини Гандзюк, і що я маю готуватися зустрітись із Сашком Білим. Перед цим, задовго до стріму з Марусею Звіробій, також були погрози. Я подала заяви до Генеральної прокуратури і в Міністерство внутрішніх справ”, – повідомила депутатка фракції “Європейська солідарність”.

З відомств Федині повернули листи. У них зазначено, що ці погрози не мають складу злочину. “Мені цікаво, що це за подвійні стандарти”, – зауважила Федина.

Вона також наголосила, що манера спілкування президента з ветеранами неприпустима.

Як повідомлялося раніше, Софія Федина разом із волонтеркою Марусею Звіробій організували відеотрансляцію, в якій різко розкритикували манеру спілкування президента Зеленського з ветеранами, які приїхали до селища Золоте, де планується розведення військ. Своєю чергою фракція “Слуга народу” проситиме правоохоронні органи оцінити висловлювання депутатки від “Євросолідарності” Софії Федини про ймовірні погрози в бік президента Зеленського.

Нагадаємо, в суботу, 26 жовтня, в прифронтовому Золотому на Донбасі побував президент України Володимир Зеленський. Там він, зокрема, зустрівся і з ветеранами-добровольцями. Оприлюднене повне відео, на якому