“Кохаю міцніше з кожним днем”: Петро Порошенко з дружиною сьогодні святкують 35-річницю весілля

783

Президент України Петро Порошенко привітав свою дружину Марину з 35-ою річницею весілля і написав у своєму Facebook: «Кохаю міцніше з кожним днем».

“Пам’ятаю, коли ми з Мариною ще зустрічалися, пішли на перше романтичне побачення у кінотеатр на фільм «Ромео і Джульєтта». Відтоді для мене цей фільм і музика з нього стали символом нашої любові. Уже тоді точно знав, що Марина – кохання мого життя.

Сьогодні я знову слухаю цю пісню. Адже 35 років тому у цей день Марина сказала мені «так», зробивши найщасливішим у світі чоловіком.
Кохаю тебе, моя рідна. Кохаю міцніше з кожним днем “

Петро і Марина Порошенки одружилися 8 вересня 1984 року, коли їй було 21 рік, а йому – 18 років. Подружжя має чотирьох дітей: 34-річного Олексія, 19-річних двійнят Олександру і Євгенію та 18-річного Михайла.

Річниця шлюбу

Пам’ятаю, коли ми з Мариною ще зустрічалися, пішли на перше романтичне побачення у кінотеатр на фільм «Ромео і Джульєтта». Відтоді для мене цей фільм і музика з нього стали символом нашої любові. Уже тоді точно знав, що Марина – кохання мого життя.Сьогодні я знову слухаю цю пісню. Адже 35 років тому у цей день Марина сказала мені «так», зробивши найщасливішим у світі чоловіком.Кохаю тебе, моя рідна. Кохаю міцніше з кожним днем ❤

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 6. September 2019

Алла Гунченко для Про Львів

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.