“Київ. Метро. Нагору їдуть два ескалатори, раптом хтось гукає “Слава Україні”, – і тут…” – киянка

Киянка Катерина Пекур на своїй сторінці у фейсбук розповіла, що найбільше її вразило сьогодні в Києві під час святкування Дня Незалежності України:

А особливо мене сьогодні вразив вихід з метро. Людей у вишиванках зранку в метро було небагато, на Універі вийшло побільше, але всі такі тихі, бабусі-дідусі, київська інтелігенція, чемна молодь і подібна публіка. Нагору їдуть два ескалатори, раптом хтось гукає “Слава Україні”, – і тут вся ця інтелігентна тусовка разом, на всю довжину двох залюднених університетських ескалаторів, гучно і злостиво, як перед боєм, РЯВКАЄ “Героям слава!!” – ну і всі гасла по списку, включно зі смертю ворогам, а тоді ще раз, і ще раз, і всі такі втішені і розчулені, аж сльози на очах, і всі свої, ти ти розумієш, що не такі вони навколо всі й тихі, і в цьому омуті велика хтонь водиться, і сила.

Це було неймовірно круто.

Київ привстав, угу.

А з ними ще багато хто за компанію.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.