У Львові пройде “Свято сиру і вина у Львові – 2019″: програма фестивалю

18-20 жовтня 2019 року на площі перед Палацом Потоцьких відбудеться Свято Сиру і Вина.

Здавалося б, що поєднує львів’ян із сиром та вином? Однак сьогодні мало хто знає, що чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім – на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів’янам щорічно більше сотні бочок вина. Крім цього, львів’яни насолоджувались вишуканим італійським, крітським, іспанським та угорським вином, так як Львів був великим торговим центром – пише Вгороде

Щодня на Святі Сиру та Вина гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на котрому будуть представлена продукція як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

Окрім смакування та продажу ІV Свято сиру та вина запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною.

Другий день свята буде присвячений одному з найулюбленіших десертів багатьох – сирнику. В цей день на святі буде представлено найширший вибір смачних сирників від різноманітних виробників. Відбудеться випікання гігантського львівського сирника за давніми рецептами, спільно з рестораторами Львова. Потім частування усіх гостей свята.

Протягом усіх днів свято запропонує велику інтерактивну програму для усієї родини. Дітей розважатимуть інтерактивні інсталяції від польського театру Wagabunda, а на сцені у денній програмі дітям буде запропоновано розваги, фокуси та конкурси від клоунів та акробатів.
Окрім постійно діючих атракцій, кожного дня свята гостей чекає особлива вражаюча шоу-програма.

“Про споживання сиру та вина протягом тут можна буде дізнатись усе! Знає хтось чи не знає, що таке брі, камамбер, шаблі, бордо чи рокфор… Не має ніякого значення. Це свято для всіх!!! І для поважних гурманів, і для людей, у кого лише пробуджується любов до найвишуканіших і, водночас, найдемократичніших продуктів у світі – сиру і вина!”, – зазначили організатори.

Ціна квитка – 50 грн. Келих вина у подарунок.


ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Де:Палац Потоцьких
Коли:
18 жовтня – 20 жовтня, 11:00
Адреса:
вул. Коперника, 15

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини