Зеркаль розповіла про “війну” Порошенка і Медведчука за полонених моряків

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль вважає, що кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук занадто цинічний для того, щоби брати участь в обміні військовополоненими без особистої вигоди.

“Хотіли повісити собі на груди медальку і пан Медведчук, і пан Порошенко, кожен по-своєму, і кожен змагався з іншим щодо того, хто ж звільнить моряків. Наскільки у нього є особистий біль – мені теж дуже складно судити. Як на мене, він занадто цинічний, щоб бути чутливим. Не вірю, що він це робив без якихось своїх особистих цілей”, – розповіла заступник міністра у інтерв’ю виданню “Цензор.нет”, передає Gazeta.ua.

За словами дипломата, про обмін наших полонених моряків на когось не йдеться.

“Немає підстав нікого міняти. Вони там утримуються незаконно, і ми вважаємо, що єдиний спосіб для Росії виконати наказ – це випустити наших моряків і віддати їх нам”, – сказала Зеркаль.

“Ми продовжуємо сподіватися на те, що Російська Федерація виконає наказ Міжнародного трибуналу. Який і є для нас підставою вимагати беззаперечного повернення наших моряків додому і наших судів – під нашу відповідальність”, – додала дипломат.