“Нарешті, може до когось дійде, що красти не можна, навіть вдягнувши вишиванку і проповідуючи стовідсотково правильні ідеї”, – журналіст

0
994

Те, що народ, все ще ведучись на віртуальну мудрість Зеленського, вже не повівся на невіртуальну тупість Вакарчука – вже крок народу до думання…

Про це пише журналіст Роман Онишкевич на своїй сторінці у Facebook.

“Усе. Пропоную перестати скиглити і почати шукати позитиви. А вони є.

Слуги народу не тільки потоптали ряст на Галичині, а й добряче виморили шоблу на Сході. Гівно, яке пройшло у трендових лавах, однаково спливе і буде нагнане там, або пиздж…не тут.

Нарешті, може до когось дійде, що красти не можна, навіть вдягнувши вишиванку і проповідуючи стовідсотково правильні ідеї.

Те, що народ, все ще ведучись на віртуальну мудрість Зеленського, вже не повівся на невіртуальну тупість Вакарчука – вже крок народу до думання.

Потреба ліквідації депутатської недоторканності і скорочення чисельності парламенту – стала очевидною для всіх.

А на біду, будемо сподіватися, що серед тих небагатьох, котрі виграли мажоритарки на Львівщині, хтось у цій грі характерів зможе стати справжнім харизматичним лідером Галичини, принаймні Львівщини (потенційно бачу серед них наразі трьох, але прізвища не буду називати).

Ну й найбільший позитив: Україна є і буде; небо над нами божевільно синє; історія триває, а ми ще не починали жити!”

Усе. Пропоную перестати скиглити і почати шукати позитиви. А вони є. Слуги народу не тільки потоптали ряст на Галичині, …

Gepostet von Роман Онишкевич am Donnerstag, 25. Juli 2019

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.