“Андрюша, пішов ти нах*р! Покайтеся, а потім ми подумаємо” – Олена Мозгова звернулася до Андрія Малахова

726

Відомий російський ведучий Андрій Малахов опублікував публічне звернення до українського лідера Володимира Зеленського через скандальний зірваний телеміст з Росією.

Відповідний ролик він показав на своєму акаунті в соцмережах.

Малахов заявив, що не міг і уявити собі такий варіант розвитку подій, за якого б спроба проведення такого “історичного” заходу як телеміст між Києвом і Москвою закінчилася б погрозами на адресу його колег і їх близьких.

Сам він погодився брати участь в цій затії, щоб допомогти народам порозумітися між собою і розповісти, що вони носили, їли і дивилися протягом останніх п’яти років з початку агресії Росії проти України.

Музичний продюсер Олена Мозгова розлютилася на ведучого Андрія Малахова та присвятила йому допис у соцмережі.

“Андрюша, пішов ти нах*р! Разом з усіма тими, хто підтримує і голосує за вашого фюрера і вашими розмовами! Приберіть ваші війська зі сходу, віддайте Крим, покайтеся за тисячі загиблих, за те все горе, що ви принесли, і навіть в цей момент несете на нашу землю. А потім ми подумаємо, чи можемо і хочемо вас пробачити і почати розмовляти!” – написала Мозгова в Фейсбук.

Андрюша, пішов ти нахєр! Разом зі всіма тими, хто підтримує і голосує за вашого фюрера і вашими розмовами! Заберіть ваші…

Gepostet von Olena Mozgova am Dienstag, 9. Juli 2019

Джерело: Marik.co