Сьогодні у Львові відбудеться свято музики : хто виступатиме

Послухати виступи музикантів, виконавців та хорів можна буде у 40 локаціях міста.
Фото: Тетяна Байбак
ФОТО: ТЕТЯНА БАЙБАК

Сьогодні, 21 червня, Львів усьоме приєднається до всесвітнього Свята музики. Цього року виступи понад 80 гуртів відбудуться на 40 локаціях міста, повідомляють організатори – пише  Твоє місто

На Святі музики у Львові зберуться представники року, джазу, фолку, хіп-хопу, електронної та академічної музики, хорового і сольного виконання. Серед учасників – Уляна Фаріна, LeonVoci, Жива, Богдан Чепелєв, Cover Jam, Bakun, LUMOS Orchestra, Mirami та багато інших.

Концерти відбуватимуться на території парку імені Івана Франка, Вірменського дворика, Палацу культури імені Гната Хоткевича, FestRepublic, у ТРЦ Victoria Gardens, ТЦ «Роксолана», біля статуї Діани тощо. Повну програму можна переглянути на сайті.

Усі виступи будуть безкоштовними для глядачів та неприбутковими для організаторів і виконавців. Ідея Свята – вільне поширення музики та самовираження музикантів у просторі міста.

Додамо, що вперше це свято відбулось в Парижі в 1982 році. Кожного разу до свята приєднується все більше музикантів та слухачів. Його назва французькою – Fete de la Musique є грою слів, співзвучною з гаслом «Робіть музику!». За тридцять років Свято охопило всю земну кулю: від Парижа до Буенос-Айреса, від Бостона до Калькутти, від Мельбурна до Бейруту.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини