“Невже ми цього дочекались? Невже не треба стригти газони, фарбувати паркани, вимивати асфальт? Так, саме так і було на всіх блок-постах до останнього часу!” – волонтерка

Маріупольська волонтерка та активістка Галина Однорог на своїй сторінці у Facebook розповіла про приїзд Президента України Володимира Зеленського на передову: 

“Невже ми цього дочекались ?
Невже не треба стригти газони , фарбувати паркани , вимивати асфальт ? Так , саме так і було на всіх блок-постах до останнього часу ! І я про це неодноразово писала , бо мені було соромно за хлопців , яких змушували все це робити до приїзда “гаранта” Порошенко . І ми знаємо , як “обучали ” особовий склад , як треба себе вести , що можно , чого не можно з “их величеством ” . От саме в тому і була помилка Порошенко , бо до нього навіть не підпускали ” простих людей ” , через оту всю “свиту НГШ ” і просто “замилювали очі ” , як в “лучшие советские времена ” .
Так , перший приїзд на передову зроблено , може дійсно не той колір сорочки , може доречніше б було просту цивільну “тактику ” вдягти , але сподіваюсь він врахує ці “дрібні зауваження ” .
Саме головне – що без пафосу , військових навіть не попередили , не знімали з позицій , не “муштрували ” . Пройшовся по ВОПах – і для мене це показник . Сказав , що військові мають жити в кращих умовах – і для мене це показник . Але одна справа – сказати , інша – виконати . Тож побачимо , які будуть накази після поїздки . Сподіваюсь , що відбудуться зміни на покращення побутових умов . Чекаємо на результат !”

Невже ми цього дочекались ? Невже не треба стригти газони , фарбувати паркани , вимивати асфальт ? Так , саме так і…

Gepostet von Галина Геннадіївна Однорог am Montag, 27. Mai 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини