“Володю, ти професію можеш втратити!” Роговцева зробила заяву про Зеленського

Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський ризикує втратити свою основну професію. Така заява пролунала від української актриси Ади Роговцевої на телеканалі ATR. Вона заявила, що попереджає Зеленського про можливу втрату професії.

«Я б йому сказала:« Володю, ти професію можеш втратити. Ти розгубиш чарівність, гостроту реакції, відкритість, професійний нерв – просто втратиш це. А по-друге, ти можеш туди не прорватися, тому що там люди не прощають незнання », – підкреслила актриса. За її словами, вона не схвалює рішення Зеленського балотуватися на пост Президента. Потрібно відзначити, що сама Роговцева давно є довіреною особою Петра Порошенка. Раніше актриса просила всіх українців ізолюватися від росіян.

На її думку, громадяни Росії вважають український народ вигаданим, які не мають своєї мови. Ада Роговцева народилася в Чернігівській області, навчалася в Київському інституті театрального мистецтва. Вона є народною артисткою СРСР і Героєм України, з 1967 року входила до Комуністичної партії Радянського Союзу.

Пише – atr.ua

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини