Не зміг сидіти у мирному місті, коли триває війна

276

Перед тим, як уперше підписати контракт, 26-річний Сергій із Дніпра пройшов строкову службу.

Після першого контракту він півроку був удома, а потім знову повернувся на передову. Каже, не зміг сидіти у мирному місті, коли триває війна. Повідомляє канал 24.

Перед самісіньким носом бойовиків, на Авдіївській промзоні, він показує дитячі малюнки, які з усієї України надсилають бійцям його рідної 93-тя ОМБр Холодний Яр та іншим нашим захисникам. Сергій розповідає, що вдома на нього чекають дружина та новонароджений син Марк.

Ми ховаємося за спинами таких, як він. Ми прагнемо виграти війну. І робимо все можливе, щоб такі хлопці, як Сергій, повернулися додому цілими та неушкодженими. Якщо цього прагнете і ви, підтримуйте військо.

Історія бійця з Авдіївської промзони

Ми ховаємося за спинами таких, як він. Перед тим, як уперше підписати контракт, 26-річний Сергій із Дніпра пройшов строкову службу. Після першого контракту він півроку був удома, а потім знову повернувся на передову. Каже, не зміг сидіти у мирному місті, коли триває війна. Перед самісіньким носом бойовиків, на Авдіївській промзоні, він показує дитячі малюнки, які з усієї України надсилають бійцям його рідної 93-тя ОМБр Холодний Яр та іншим нашим захисникам. Сергій розповідає, що вдома на нього чекають дружина та новонароджений син Марк. Ми прагнемо виграти війну. І робимо все можливе, щоб такі хлопці, як Сергій, повернулися додому цілими та неушкодженими. Якщо цього прагнете і ви, підтримуйте військо тут: http://clc.am/ISI53AВідео: 4.5.0 UAФонд "Повернись живим"

Gepostet von Повернись живим am Mittwoch, 6. März 2019