У Львові планують створити комікс про Сихів. Яким він буде

Це буде вже друга частинна історії про сихівських підлітків «Троє проти зла».

Львів’ян закликають долучитися до збору коштів для створення нового коміксу про сихівських підлітків «Троє проти зла». Відповідний проект з 20 березня планують запустити на Спільнокошті.

Джерело То є Львів.

Видання матиме 177 сторінок. За сюжетом, троє друзів з Сихова виявляють телепорт просто неподалік свого дому. Через нього вони потрапляють у паралельний світ української міфології, з магією та дивними створіннями. Там одного з друзів захоплює лихий демон, а інші двоє стають героями задля його порятунку.

Робота над коміксом триває з 2016-го року. Тоді також за допомогою Спільнокошту авторам вдалося зібрати потрібну суму для друку першої частини. Вона вмістилася на 144 сторінках і розійшлася 2 тис. примірників.

На створення нової частини трилогії потрібно 35 000 гривень, а її вихід планують на квітень-травень цього року. Видання повністю промальоване і потрібне тільки фінансування для друку. Крім того, зібрані кошти використають на розробку третьої частини історії.

Автори проекту – Ярослав Світ та Тарас Ярмусь малюють комікси ще з 2004-го року. Крім того, створюють комп’ютерні та настільні ігри.

Фото з відкритих джерел.