У Львівському музеї Грушевського відбувся Шевченківський вечір

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

У неділю, 17 березня 2019 року, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. І. Франка, 154) відбувся Шевченківський вечір “Тобі, Тарасе, поклонюсь”, присвячений 205 річниці з часу народження Великого Кобзаря.

Народна хорова капела “Заграва” Львівського обласного Будинку Вчителя

В цей весняний день зали музею зібрали у своїх стінах усіх охочих, щоб насолодитися виступом одразу трьох хорів у Львівському домі Грушевських, повідомляє видання Фотографії старого Львова.

У програмі вечора пролунали музичні твори на вірші Тараса Шевченка, а також шевченкіана різних авторів у виконанні:

  • Народної хорової капели “Заграва” Львівського обласного Будинку Вчителя. Диригент: Ольга Куник;

Народний хор “Обрій” Народного дому, с. Зимна Вода

  • Народного хору “Обрій” Народного дому, с. Зимна Вода. Диригент: заслужений діяч мистецтв України Мирон Дацко;
  • Хору “Холмщина” суспільно-культурного товариства Холмщина. Диригент: Любомир Корінець.

Хор “Холмщина” суспільно-культурного товариства Холмщина

А з уст ведучого вечора Богдана Пастуха пролунала вязанка авторської шевченкіани поета.

На завершення свята хори та гості заходу спільно виконали “Заповіт” Великого Кобзаря.

Фото з відкритих джерел.

Дорогі друзі! Ми продовжуємо працювати лише завдяки тому, що ви нас читаєте та підтримуєте. Якщо ви вважаєте вартим уваги те, що ми робимо, будь ласка, станьте нашим щомісячним спонсором, або зробіть одноразовий донат за посиланням👇

☑️ patreon.com/lvivukr || або || ☕️ buymeacoffee.com/lvivukr


А також додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини

Дякуємо!