Не “Вартою 1” єдиною: альтернативи львівських груп і спільнот на теренах Facebook

500

В зв’язку з видаленням “Варта 1” – однієї  із найбільш популярних львівських груп у Фейсбуці, львів’ян охопила паніка: де ж ще шукати оперативні новини, поради та іншу інформацію, дотичну до львівської тематики?

Не хвилюйтесь! Не “Вартою 1” єдиною! Український Facebook містить безліч не менш цікавих та корисних груп та спільнот про Львів!

Перш за все, не забувайте про спільноту Львів (Lviv). Вона однією із перших з’явилася у Фейсбуці ще в 2014 році і присвячена нашому рідному місту Лева. Тут ви знайдете найкрутіші львівські фотографії, мотиваційні картинки, ключові львівські новини та трішки справжнього львівського гумору.

#ГГ

Gepostet von Львів (Lviv) am Freitag, 4. Januar 2019

Поради

До найбільш відомих порадників на львівській “території” Фейсбуку належать групи Запитай Львів та Людоньки, порадьте. Щоправда, якщо перша охоплює виключно львівську тематику, то в другій цілком реально зустріти запитання ” Як правильно варити макарони? “.

Також, пропонуємо Вашій увазі ще дві групи з порадами. Поради для тих, хто любить мандрувати – у групі Lviv Travel Club і поради для справжніх львівських ґаздинь – у групі Рецепти Файних Господинь.

Культурна афіша подій

У Львові, як у справжній культурній столиці України, просто не обійтись без культурних заходів. Як добре, що для розміщення афіш, у Фейсбуці створили декілька корисних груп!  Культурні Події Львова та Події міста Львова. Підписуйтесь, і Ви точно не пропустите концерт Олега Винника у Львові 🙂

Новини

Найбільш схожою до Варти1 є група Гаряча лінія міста Львова, однак варто зазначити, що  вона перебуває у сфері впливу Львівської міської ради: писати та кидати все підряд там наврядчи вийде.  Є ще одна група, де можна оперативно висвітлювати новини – група Адекватний Львів. Також, про найважливіші події Львова можна прочитати у Львівських новинах.

Робота

Якщо Ви у пошуках роботи чи робітників, то на допомогу Вам прийде група Пропоную – шукаю роботу. Львів. Тут Ви знайдете безліч цікавих вакансій та пропозицій.

Гумор

Любите посміятися? Справжні галицькі жарти Ви знайдете у групах Галицький гумор та Жарти Українською. Якщо Вам більше до смаку чорний гумор та іронія, то спільнота To Lwów, kuЯwa однозначно для Вас.

Бачите?Ви самі переконались у тому, що тематичних груп про Львів у Фейсбуці більше, ніж достатньо. Тож, не Вартою1 єдиною, друзі!

Анастасія Сорока для Про Львів